znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEKOLUMNY GŁOŚNIKOWE PRESTIGEZESTAWY GŁOśNIKOWESUBWOOFERYGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyKolumnyZestawySubwooferyGŁoŚnikiProduktylinkikontakt
START              NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

Tannoy HTS

Tannoy HTS Zestawy kina domowego HTS100 oraz HTS200 prezentują korzystne cenowo rozwiązanie oparte o współczesne wzornictwo, cechowane chęcią ucieczki od plastików wszechobecnych w tym sektorze produktów. Obudowy głośników są wykonane z drewna pokrytego wysokiej jakości okładziną winylową w kolorze wiśni.
Opcje systemów są następujące:
* HTS 200 - dwa głośniki satelitarne, dwa głośniki podłogowe, głośnik centralny i subwoofer
Głośniki podłogowe z systemu HTS 200 są również oferowane oddzielnie jako para głośników stereofonicznych. Systemy są wyposażone w uchwyty do mocowania głośników satelitarnych jak i podstawkę do głośnika centralnego. Opcjonalnie dostępne są podstawki podłogowe do głośników satelitarnych. Systemy są skierowane do klientów kierujących się przy zakupie atrakcyjną ceną jak i tych których celem jest przejście z pudełkowego systemu na stopień bardziej zaawansowany.

Zalety systemu:
* Współczesne wzornictwo wykorzystane przy projektowaniu obudowy
* Solidność obudowy wykonanej z MDF
* Całkiem nowe przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 100 mm dostarczające wspaniałych wrażeń dźwiękowych
* Głośniki wysokotonowe o średnicy 19mm, z tytanową membraną i magnesem neodymowym zdolne przenieść częstotliwości sięgające 40 kHz. Znakomicie sprawdzają sie zarówno w zastosowaniach typowo muzycznych jak i kina domowego.
* Potężny subwoofer o średnicy membrany 200 mm oraz mocy 100 W. Wykończenie subwoofera jest identyczne jak i pozostałych komponentów. Możliwość regulacji poziomu zwrotnicy.

Korzyści:
System został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami projektowania wnętrz. Dzięki swojej formie slim nie koliduje z otoczeniem w pomieszczeniu mieszkalnym.Jeśli chodzi o dzwięk, dzięki technologii Wide-band znakomicie dopasowuje sie do pomieszczenia. Dodatkowo charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykończenia co w efekcie czyni go niezwykle kuszącą propozycją w swoim przedziale cenowym. Za cenę niewiele wyższą niż koszt standardowego subwoofera aktywnego mamy stylowy, dobrze brzmiący zestaw głośników kina domowego.