znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEKOLUMNY GŁOŚNIKOWE PRESTIGEZESTAWY GŁOśNIKOWESUBWOOFERYGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyKolumnyZestawySubwooferyGŁoŚnikiProduktylinkikontakt
START              NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Tannoy HTS 200 ]
Zapytaj o dostepnosc produktuCechy charakterystyczne
System HTS 200 produkowany jest przez specjalizującą się w budowie zaawansowanych technologiczne zestawów głośnikowych szkocką firmę Tannoy. Niewielkie gabaryty zestawów dają użytkownikom swobodę w sposobie umiejscowienia systemu w pomieszczeniu.
Zestaw o oznaczeniu HTS 200 składa się z dwóch kolumn frontowych wolnostojących, kolumny centralnej, dwóch satelitarnych i aktywnego subwoofera.
Obudowy kolumn głośnikowych wykonane są z MDF pokrytego folią imitującą drewno wiśni. W systemie stosowane są, trzy modele kolumn głośnikowych: satelitarna, centralna, frontowa wolnostojąca oraz dodatkowo aktywny subwoofer. Wszystkie głośniki nisko-średniotonowe zastosowane w kolumnach mają membrany o średnicy 75 mm wykonane z celulozy.
Jako głośniki wysokotonowe pracują 19 milimetrowe tytanowe kopułki napędzane magnesami neodymowymi. Oba systemy HTS dzięki technologii WideBand, przystosowane są do współpracy z sygnałami pochodzącymi ze źródeł szerokopasmowych takich jak DVD Audio czy SACD, a także mogą współpracować z najnowszymi standardami dźwięku przestrzennego, które towarzyszą Blu-ray Disc i HD DVD.
Aktywny subwoofer posiada wbudowany wzmacniacz o mocy 100W, który zasila głośnik niskotonowy wyposażony w celulozową membraną o średnicy 20cm.
Parametry zestawu: moc 100W, pasmo przenoszenia: 100-40000 Hz, dynamika: 87 dB
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru

[ Tannoy HTS 200 ]